Nejčastější chyby při správě PPC účtu

  • Napsal uživatel Pepececka.cz dne 6.10.2013,

Při správě svého PPC účtu múžete dělat spoustu chyb, je ale několik, které vídám v účtech tak často, až je to k nevíře. Pojďme se podívat na ty nejčastější z nich.

Placená návštěvnost se v Analytics měří jako jiný zdroj

  • Napsal uživatel Pepececka.cz dne 16.6.2013,

Pro správná rozhodnutí o nakládání s webem je nutné vědět, odkud Vaši návštěvníci / zákazníci chodí nejčastěji. Přehled nejsilnějších kanálů, kterými na Vaší stránku proudí návštěvy, zřejmě sledujete každý den - můžete jim ale věřit? Podívejte se, čeho se vyvarovat pro správnou funkci přehledu v Analytics.

Vliv sdílené IP adresy na SEO

Píše se rok 2013 a jeden by si myslel, že některé mýty už nadobro sešly ze světa. Ovšem v oblasti internetu se stále najde dostatek fám, které jsou podhoubím zbytečných a zavádějících diskuzí, ačkoliv pro ně není žádný racionální důvod.

Faktura z AdWords a DPH

  • Napsal uživatel Pepececka.cz dne 10.6.2013, 4 comments

Lidé, kteří si založili AdWords účet a začali s radostí inzerovat, bývají často překvapeni, když jim dorazí první faktura. Nenajdou na ní totiž často DPH, nebo je jim daň fakturována v neobvyklé výši. Podívejte se, co a proč se s Vaší fakturou děje.

Analytics - limit 25 účtů na uživatele a jak jej obejít

  • Napsal uživatel Pepececka.cz dne 5.6.2013,

Pokud v Analytics obsluhujete více účtů, pravděpodobně jste již zjistili, že v základu je jejich počet omezen na 25 účtů na jednoho uživatele (emailovou adresu). Poté Vám tlačítko “Přidat účet zmizí”. Existuje ale způsob, jak vměstnat všechny své klienty pod jednoho Analytics uživatele - podívejte se jak.

Copyright © 2012 Pepececka.cz | Designed by Free CSS Templates