Naše služby

Internetová reklama

Své internetové stránky má dnes téměř každé podnikání - málokterý obor se bez nich obejde. Jistě máte svůj web i Vy. Ale jak to, že na něj chodí tak málo lidí? Vyhledávače Vás umisťují na zadních stranách? Lidé o Vás neví a na nejviditelnějších místech je Vaše konkurence?
 

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače je série postupů, které pomáhají internetovým vyhledávačům, aby lépe rozuměly Vaší stránce. Na oplátku se jí odvděčí lepším umístěním ve výsledcích vyhledávání. Zní to jednoduše, ale je za tím spousta práce. SEO optimalizace je dobrý způsob, jak se dlouhodobě vyhnout placení za každého návštěvníka z reklamy - být vysoko ve vyhledávání a užívat si přísunu návštěvníků, kteří Vás nic nestojí.
 

Správa Vašeho webu

Pravidelná správa internetové prezentace je dnes nutností, většině podniků a živnostníků se ale nevyplatí udržovat si zvláštního správce webu. Možná jste ale již také přišli na to, že tuto úlohu nemůže zastávat každý, kdo “zrovna nemá moc práce”. Ideálním řešením je správu a aktualizaci webu přenechat na cizích bedrech. Někomu, kdo takové činnosti rozumí, věnuje se jí už dlouho, s chutí a kdo dokáže poradit, pokud bude potřeba. A kdo se přesně přizpůsobí časovým nárokům Vašeho podnikání, jak bude potřeba. Ať už nás potřebujete na hodinu týdně, nebo na dvacet, rádi se postaráme o Váš web.
 

Copyright © 2012 Pepececka.cz | Designed by Free CSS Templates